Etiketler

, ,

İlk etiketlerim bunlardı. Bu defa  yine aynı yöntemi kullanarak etiketleri yaptık. Yaptık diyorum çünkü yapımlarında faesko’nun da emeği var. O her ne kadar sayı çıkaramasa dahi – :p- iğne ardımsılarını dönerek bana epey bir yardımcı oldu.

Bu kadar rengi bir arada görünce işin içine daha fazla renk katalım deyip yakınımızdaki renkli eşyaları bir araya getirip bu fotoğrafı çektik. Maksat muhabbet, ötesi yok. ;)

Hanımlar, beyler: aşağıda görmüş olduğunuz sayıların tasarımı tamamen bana aittir. Bu tasarımlara ulaşmak için yapmanız gereken tek şey fotoğrafın üzerine tıklamaktır.

Şimdi ben böyle iddialı konuştum ya bu rakamları tasarlayan matematikçi mezarında ters döndü. Öhüm düzeltme yapayım; ben sadece etamine aktardım. Yanlış anlaşılma olmasın, avukat tutacak kadar param yok da. :p

Kullandığım iplerin hepsinin numaralarını vermek isterdim fakat nesilden nesile bazı iplerin numaraları ulaşmadı. Artık olanlarla idare ediciğiz zaten renkleri de çok önemli değil.

1=Domino K0136

2=Domino K229

3=Domino K21

4=Domino K0214

5=Domino K0032

6=Domino K0228

7=Domino K00308

8=Domino K0117

9=Domino ——–

10=Domino 00818

11=Domino ——-

12=Domino K252

Bu yeşil soğanlar, markette çimlendiklerini fark edip aldığım mor soğanlar. Soğanları görünce direk şunu düşünmüştüm: “Acaba mor soğandan büyüyen yeşilsoğanın tadı bildiğimiz soğandan farklı mıdır?”  Hemen en çimlenmişlerini seçip eve getirdiğimde sevgili ebeveynlerim o bildik bakışlarını attıktan sonra soğanları toprakla buluşturma işini göğüslenmişlerdi.

İşte balkonda onları böyle büyümüş görünce hemen fotoğraflarını çekmeliyim diye düşünürken güneşin çok fazla ışıması ortaya pek estetik bir fotoğraf çıkarmasa da sonuç gayet net gözüküyor. Güneşe de kabahat buldum ya… Picassa’da biraz rengiyle oynayınca fark ettim ki: Çirkin fotoğraf yoktur, fotoşopsuz fotoğraf vardır.;)